Poznajmy się!

INTENSYS Spółka z o.o. (dawniej "INTENSYS - Systemy Informatyczne") działa w segmencie usług IT już od 17 lat. W tym czasie z powodzeniem zrealizowaliśmy wiele projektów i wdrożeń.

Tworzymy zespół specjalistów przygotowanych do rozwiązywania złożonych problemów. Rozumiemy potrzeby współczesnego biznesu oraz problemy techniczne, z jakimi się mierzy.

Nie stosujemy półśrodków. Korzystamy ze sprawdzonych i pewnych rozwiązaniach. Stale poszerzamy nasze horyzonty śledząc rynkowe trendy i poszukując nowych dróg rozwoju.

Nasza praca jest jednocześnie pasją, dlatego w każdy realizowany projekt wkładamy maksimum zaangażowania i determinacji.

Dlaczego warto nam zaufać?

Na rynku istnieje wiele naprawdę dobrych firm IT.
Co sprawia, że jesteśmy niepowtarzalni?

Działamy kompleksowo

Realizujemy projekty od koncepcji i planowania po wdrożenie i późniejszy nadzór. Współpracując z nami możesz spać spokojnie i skupić na prowadzeniu swojego biznesu. My zadbamy o techniczne zaplecze!

Oferujemy szeroki wachlarz usług

Realizujemy wszystkie istotne z perspektywy biznesu usługi IT. Potrzebujesz stałej opieki IT, kompetentnego doradcy, systemu kontroli dostępu i monitoringu, strony internetowej, a może dostosowanego do Twoich potrzeb oprogramowania? Mamy to!

Idziemy z duchem czasu

Nasze projekty opieramy na sprawdzonych rozwiązaniach, ale też nieustannie poszukujemy nowych możliwości i eksplorujemy technologiczne nowinki.

Doradzamy

Klienci cenią nas za to, że zawsze, niezależnie od okoliczności, mogą polegać na naszej wiedzy i doświedczeniu. Doradzamy, analizujemy i podpowiadamy. Rzeczowo, kompetentnie i cierpliwie.

Menu