Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron www to dziedzina, którą zajmujemy się od ponad 15 lat. Doświadczenie, które w tym czasie zebraliśmy pozwala nam na tworzenie stron idealnie przystosowanych do potrzeb Klientów.

Projektujemy proste strony firmowe, serwisy produktowe, portale informacyjne i blogi. Dokładamy starań, aby nasze projekty były atrakcyjne wizualnie, funkcjonalne i zgodne z aktualnymi trendami. Nade wszystko jednak, podczas realizacji projektu, kładziemy nacisk na skuteczność.

Skuteczna strona internetowa to taka, która przynosi swojemu właścicielowi wymierne korzyści. Promuje, sprzedaje, generuje wzrost, buduje społeczną świadomość marki, słowem - osiąga założone cele biznesowe. Taka strona jest narzędziem, w które warto zainwestować.

Co wyróżnia nasze projekty?

Indywidualny projekt graficzny

Każdy projekt przygotowujemy "od zera". Nie korzystamy z gotowych szablonów. Dzięki temu nasze realizacje są oryginalne i spójne graficznie z identyfikają wizualną Klienta.

Responsywność

Wszystkie strony www przygotowujemy tak, aby były zgodne z obowiązujacymi standardami oraz automatycznie dostosowywały się do ekranu urządzenia, niezależnie, czy będzie to monitor komputera, tablet czy smartfon.

Dopasowany CMS

W naszych projektach wykorzystujemy autorski CMS, który indywidualnie dopasowujemy do potrzeb konkretnej strony i Klienta. Tym sposobem otrzymujesz narzędzie umożliwiające sprawne i proste zarządzanie treścią Twojej nowej strony.

Optymalizacja

Każdy nasz projekt jest już w trakcie tworzenia optymalizowany pod kątem wydajności, SEO oraz dobrych praktyk i wytycznych Google.

Jak pracujemy?

W procesie tworzenia stron internetowych korzystamy z najnowszych technologii i rozwiązań.

PHP
MySQL
Sass
jQuery
Bootstrap
VueJS
Angular
React
Smarty

Wybrane realizacje

Menu